Gå rett til innhold

Ansatte i NLB

Velg avdeling:

Agne L. Kolbjørnsen

Agne L. Kolbjørnsen

Administrasjonskonsulent

Telefon:
22 06 88 69
E-post:
agne.kolbjornsen@nlb.no
Ammar Usama

Ammar Usama

Avdelingsingeniør

Telefon:
22 06 88 66
E-post:
ammar.usama@nlb.no
Anders Ribu

Anders Ribu

Innleser

Mobil:
99 58 51 88
E-post:
anders.ribu@nlb.no
Anya Bauer-Hartmark

Anya Bauer-Hartmark

Spesialbibliotekar - studenttjenesten (i permisjon)

Telefon:
22 06 88 52
E-post:
anya.hartmark@nlb.no
Arne Kyrkjebø

Arne Kyrkjebø

Avdelingsdirektør - utviklingsavdelingen

Telefon:
22 06 88 16
Mobil:
47 90 33 88
E-post:
arne.kyrkjeboe@nlb.no
Christian Jørgensen

Christian Jørgensen

Etterarbeider

Telefon:
22 06 88 62
E-post:
christian.joergensen@nlb.no
Eivind Haugen

Eivind Haugen

Avdelingsingeniør

Telefon:
22 06 88 74
E-post:
eivind.haugen@nlb.no
Eli Frisvold

Eli Frisvold

Spesialbibliotekar - barn og ungdom

Telefon:
22 06 88 30
E-post:
eli.frisvold@nlb.no
Eli Hafskjold

Eli Hafskjold

Spesialbibliotekar - studenttjenesten

Telefon:
22 06 88 42
E-post:
eli.hafskjold@nlb.no
Grethe Wallin Hansen

Grethe Wallin Hansen

Arkivar

Telefon:
22 06 88 68
Mobil:
99 52 52 91
E-post:
grethe.wallin.hansen@nlb.no
Gunhild Kvangarsnes

Gunhild Kvangarsnes

Produksjonsadministrator

Telefon:
22 06 88 75
E-post:
gunhild.kvangarsnes@nlb.no
Hanna Beitrusten

Hanna Beitrusten

Rådgiver

Telefon:
22 06 88 51
Mobil:
452 92 339
E-post:
hanna.beitrusten@nlb.no
Hanne Lillevold

Hanne Lillevold

Spesialbibliotekar - studenttjenesten

Telefon:
22 06 88 41
E-post:
hanne.lillevold@nlb.no
Hilde Midttun

Hilde Midttun

Konsulent

Telefon:
22 06 88 15
E-post:
hilde.midttun@nlb.no
Ingvild Aanensen

Ingvild Aanensen

Spesialbibliotekar - barn og ungdom

Telefon:
22 06 88 54
E-post:
ingvild.aanensen@nlb.no
Ingvild Fjesme

Ingvild Fjesme

Ingeniør

Telefon:
22 06 88 10
E-post:
ingvild.fjesme@nlb.no
Jostein Austvik Jacobsen

Jostein Austvik Jacobsen

Utvikler

Telefon:
22 06 88 85
E-post:
jostein.austvikjacobsen@nlb.no
Jørgen Aaserud

Jørgen Aaserud

IT-tekniker

Telefon:
22 06 88 56
E-post:
jorgen.aaserud@nlb.no
Kari Gjølstad Aas

Kari Gjølstad Aas

Spesialbibliotekar

Telefon:
22 06 88 40
E-post:
kari.aas@nlb.no
Kari Kummeneje

Kari Kummeneje

Avdelingsdirektør - utlåns-/formidlingsavdelingen

Telefon:
22 06 88 20
Mobil:
99 59 89 28
E-post:
kari.kummeneje@nlb.no
Kari Rudjord

Kari Rudjord

Rådgiver

Telefon:
22 06 88 36
E-post:
kari.rudjord@nlb.no
Kjell Egeland

Kjell Egeland

Avdelingsdirektør - administrasjonsavdelingen

Telefon:
22 06 88 60
Mobil:
90 67 79 10
E-post:
kjell.egeland@nlb.no
Kjersti Maagerø

Kjersti Maagerø

Innleser

E-post:
kjersti.maagero@nlb.no
Kjersti Nenseter

Kjersti Nenseter

Innlesingsveileder

Telefon:
22 06 88 46
E-post:
kjersti.nenseter@nlb.no
Knut M. Nygaard

Knut M. Nygaard

Avdelingsdirektør - innlesingsavdelingen

Telefon:
22 06 88 97
E-post:
knut.m.nygaard@nlb.no
Kristin Fagerlid

Kristin Fagerlid

Informasjonsrådgiver

Telefon:
22 06 88 55
E-post:
kristin.fagerlid@nlb.no
Li  Chang Xia

Li Chang Xia

IKT-rådgiver

Telefon:
22 06 88 86
Mobil:
95 22 94 59
E-post:
lichang.xia@nlb.no
Liv Kristin Saur

Liv Kristin Saur

OUP - Offentlig utvalg for punktskrift

Telefon:
22 06 88 71
E-post:
liv.kristin@nlb.no
Liv Steen

Liv Steen

Innleser

E-post:
liv.steen@nlb.no
Liv Torild Ellefsen

Liv Torild Ellefsen

Avdelingsdirektør - informasjonsavdelingen

Mobil:
41 60 74 96
E-post:
liv.torild.ellefsen@nlb.no
Liv Torp

Liv Torp

Konsulent

Telefon:
22 06 88 35
E-post:
liv.torp@nlb.no
Mari Myksvoll

Mari Myksvoll

Rådgiver

Telefon:
22 06 88 70
E-post:
mari.myksvoll@nlb.no
Mari Skåden Kvame

Mari Skåden Kvame

Administrasjonskonsulent

Telefon:
22 06 88 73
E-post:
mari.kvame@nlb.no
Merete Carlsen

Merete Carlsen

Informasjonsrådgiver

Mobil:
97 50 80 82
E-post:
merete.carlsen@nlb.no
Olav Indergaard

Olav Indergaard

Ingeniør

Telefon:
22 06 88 21
E-post:
olav.indergaard@nlb.no
Per Sennels

Per Sennels

Teknisk prosjektleder

Telefon:
22 08 88 33
E-post:
per.sennels@nlb.no
Roald Madland

Roald Madland

Produksjonsadministrator

Telefon:
22 06 88 38
E-post:
roald.madland@nlb.no
Suvada Ruvic

Suvada Ruvic

Etterarbeider

E-post:
suvada.ruvic@nlb.no
Synne Lindøe

Synne Lindøe

Førstekonsulent

Telefon:
22 06 88 17
E-post:
synne.lindoe@nlb.no
Therese Gulli Solbjørg

Therese Gulli Solbjørg

Spesialbibliotekar - studenttjenesten

Telefon:
22 06 88 52
E-post:
therese.solbjorg@nlb.no
Thomas Tsigaridas

Thomas Tsigaridas

Rådgiver

Telefon:
22 06 88 34
E-post:
thomas.tsigaridas@nlb.no
Trude Eker

Trude Eker

Innlesningsveileder

Telefon:
22 06 88 43
Mobil:
97 02 21 55
E-post:
trude.eker@nlb.no
Truls Westlie

Truls Westlie

Etterarbeider

Telefon:
22 06 88 50
E-post:
truls.westlie@nlb.no
Unni Malmquist

Unni Malmquist

Konsulent

Telefon:
22 06 88 48
E-post:
unni.malmquist@nlb.no
Wenche Andresen

Wenche Andresen

Spesialbibliotekar

E-post:
wenche@nlb.no
Yvonne Jung Tonay

Yvonne Jung Tonay

Personalrådgiver

Telefon:
22 06 88 45
E-post:
yvonne@nlb.no
Øyvind Engh

Øyvind Engh

Direktør

Mobil:
92 05 06 89
E-post:
oyvind.engh@nlb.no