Gå rett til innhold

Ansatte i NLB

Velg avdeling:

Aina Simenstad

Aina Simenstad

Bibliotekteamet

E-post:
aina.simenstad@nlb.no
Ammar Usama

Ammar Usama

Utviklingsteamet

E-post:
ammar.usama@nlb.no
Anders Tviberg

Anders Tviberg

Innlesingsteamet

E-post:
anders.tviberg@nlb.no
Anne Lise Lommerud

Anne Lise Lommerud

Innlesingsteamet

Mobil:
920 93 511
E-post:
anne.lise.lommerud@nlb.no
Arne Kyrkjebø

Arne Kyrkjebø

Avdelingsdirektør - teknologiavdelingen

Mobil:
47 90 33 88
E-post:
arne.kyrkjeboe@nlb.no
Christian Jørgensen

Christian Jørgensen

EPUB-produksjonsteamet

E-post:
christian.joergensen@nlb.no
Daniel Storholthe Kristiansen

Daniel Storholthe Kristiansen

Prosess- og produktutvikling

Mobil:
92 84 04 21
E-post:
daniel.kristiansen@nlb.no
Eivind Haugen

Eivind Haugen

Teamleder lydproduksjonsteamet

E-post:
eivind.haugen@nlb.no
Eli Hafskjold

Eli Hafskjold

Bibliotekteamet

E-post:
eli.hafskjold@nlb.no
Elise Enger Aas

Elise Enger Aas

Teamleder EPUB-produksjonsteamet

E-post:
elise.aas@nlb.no
Espen Solhjem

Espen Solhjem

Utviklingssteamet

Mobil:
99 55 79 92
E-post:
espen.solhjem@nlb.no
Gaute Rønningen

Gaute Rønningen

Utviklingsteamet

E-post:
gaute.ronningen@nlb.no
Gunhild Kvangarsnes

Gunhild Kvangarsnes

Teamleder innlesingsteamet

E-post:
gunhild.kvangarsnes@nlb.no
Hanne K. Lie

Hanne K. Lie

Bibliotekteamet

E-post:
hanne.lie@nlb.no
Hanne Lillevold (i permisjon)

Hanne Lillevold (i permisjon)

Bibliotekteamet

E-post:
hanne.lillevold@nlb.no
Heidi Ramberg Raanti

Heidi Ramberg Raanti

Bibliotekteamet

E-post:
heidi.raanti@nlb.no
Hilde Midttun

Hilde Midttun

Bibliotekteamet

E-post:
hilde.midttun@nlb.no
Ida Corneliussen Moe

Ida Corneliussen Moe

Bibliotekteamet

E-post:
ida.moe@nlb.no
Ingvild Aanensen

Ingvild Aanensen

Teamleder bibliotekteamet

E-post:
ingvild.aanensen@nlb.no
Ingvild Fjesme

Ingvild Fjesme

Lydproduksjonsteamet

E-post:
ingvild.fjesme@nlb.no
Jorunn A. Wold

Jorunn A. Wold

Avdelingsdirektør - formidlingsavdelingen

Mobil:
91 64 63 43
E-post:
jorunn.wold@nlb.no
Jostein Austvik Jacobsen

Jostein Austvik Jacobsen

Teamleder utviklingsteamet

E-post:
jostein.austvikjacobsen@nlb.no
Kari Gjølstad Aas

Kari Gjølstad Aas

Bibliotekteamet

E-post:
kari.aas@nlb.no
Kari Kummeneje

Kari Kummeneje

Bibliotekteamet

Mobil:
99 59 89 28
E-post:
kari.kummeneje@nlb.no
Kari Rudjord

Kari Rudjord

Punktskrift og kommunikasjonsteamet

E-post:
kari.rudjord@nlb.no
Kjersti Maagerø

Kjersti Maagerø

EPUB-produksjonsteamet

E-post:
kjersti.maagero@nlb.no
Kristin Fagerlid

Kristin Fagerlid

Kommunikasjonsteamet

Mobil:
922 91 801
E-post:
kristin.fagerlid@nlb.no
Kristina Iankova

Kristina Iankova

Bibliotekteamet

E-post:
kristina.iankova@nlb.no
Liv Kristin Saur

Liv Kristin Saur

OUP - Offentlig utvalg for punktskrift

E-post:
liv.kristin@nlb.no
Liv Steen

Liv Steen

Innlesingsteamet

E-post:
liv.steen@nlb.no
Mari Myksvoll

Mari Myksvoll

Talesyntese og punktskrift

E-post:
mari.myksvoll@nlb.no
Merete Carlsen

Merete Carlsen

Kommunikasjonsteamet

Mobil:
97 50 80 82
E-post:
merete.carlsen@nlb.no
Rune Rismo

Rune Rismo

Utviklingsteamet

E-post:
rune.rismo@nlb.no
Suvada Ruvic

Suvada Ruvic

Lydproduksjonsteamet

E-post:
suvada.ruvic@nlb.no
Synne Lindøe

Synne Lindøe

Bibliotekteamet

E-post:
synne.lindoe@nlb.no
Therese Gulli Solbjørg

Therese Gulli Solbjørg

Bibliotekteamet

E-post:
therese.solbjorg@nlb.no
Thomas Tsigaridas

Thomas Tsigaridas

EPUB-produksjonsteamet

E-post:
thomas.tsigaridas@nlb.no
Trude Eker

Trude Eker

Innlesingsteamet

Mobil:
97 02 21 55
E-post:
trude.eker@nlb.no
Truls Westlie

Truls Westlie

Lydproduksjonsteamet

E-post:
truls.westlie@nlb.no
Urda Blichfeldt

Urda Blichfeldt

Kommunikasjonsteamet

E-post:
urda.blichfeldt@nlb.no
Vemund Bergland

Vemund Bergland

Økonomi

Mobil:
959 25 931
E-post:
vemund.bergland@nlb.no
Vivian Hansen

Vivian Hansen

Teamleder kommunikasjonsteamet

E-post:
vivian.hansen@nlb.no
Øyvind Engh

Øyvind Engh

Direktør

Mobil:
92 05 06 89
E-post:
oyvind.engh@nlb.no