Gå rett til innhold

Ansatte i NLB

Velg avdeling:

Aina Simenstad

Aina Simenstad

Team bibliotek

E-post:
aina.simenstad@nlb.no
Ammar Usama

Ammar Usama

Team utvikling

Telefon:
22 06 88 66
E-post:
ammar.usama@nlb.no
Anders Tviberg

Anders Tviberg

Team innlesing

E-post:
anders.tviberg@nlb.no
Anne Lise Lommerud

Anne Lise Lommerud

Team innlesing

Mobil:
920 93 511
E-post:
anne.lise.lommerud@nlb.no
Arne Kyrkjebø

Arne Kyrkjebø

Avdelingsdirektør - teknologiavdelingen

Telefon:
22 06 88 16
Mobil:
47 90 33 88
E-post:
arne.kyrkjeboe@nlb.no
Christian Jørgensen

Christian Jørgensen

Team EPUB-produksjon

Telefon:
22 06 88 62
E-post:
christian.joergensen@nlb.no
Daniel Storholthe Kristiansen

Daniel Storholthe Kristiansen

Prosess- og produktutvikling

Mobil:
92 84 04 21
E-post:
daniel.kristiansen@nlb.no
Eivind Haugen

Eivind Haugen

Teamleder team lydproduksjon

Telefon:
22 06 88 74
E-post:
eivind.haugen@nlb.no
Eli Hafskjold

Eli Hafskjold

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 42
E-post:
eli.hafskjold@nlb.no
Elise Enger Aas

Elise Enger Aas

Teamleder team EPUB-produksjon

Telefon:
22 068 845
E-post:
elise.aas@nlb.no
Espen Solhjem

Espen Solhjem

Team utvikling

Mobil:
99 55 79 92
E-post:
espen.solhjem@nlb.no
Gaute Rønningen

Gaute Rønningen

Team utvikling

Telefon:
22 06 88 33
E-post:
gaute.ronningen@nlb.no
Gunhild Kvangarsnes

Gunhild Kvangarsnes

Teamleder team innlesing

Telefon:
22 06 88 75
E-post:
gunhild.kvangarsnes@nlb.no
Hanne K. Lie

Hanne K. Lie

Team bibliotek

E-post:
hanne.lie@nlb.no
Hanne Lillevold

Hanne Lillevold

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 41
E-post:
hanne.lillevold@nlb.no
Hilde Midttun

Hilde Midttun

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 15
E-post:
hilde.midttun@nlb.no
Ida Corneliussen Moe

Ida Corneliussen Moe

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 52
E-post:
ida.moe@nlb.no
Ingvild Aanensen

Ingvild Aanensen

Teamleder team bibliotek

Telefon:
22 06 88 54
E-post:
ingvild.aanensen@nlb.no
Ingvild Fjesme

Ingvild Fjesme

Team lydproduksjon

Telefon:
22 06 88 10
E-post:
ingvild.fjesme@nlb.no
Jorunn A. Wold

Jorunn A. Wold

Avdelingsdirektør - formidlingsavdelingen

Mobil:
91 64 63 43
E-post:
jorunn.wold@nlb.no
Jostein Austvik Jacobsen

Jostein Austvik Jacobsen

Teamleder team utvikling

Telefon:
22 06 88 85
E-post:
jostein.austvikjacobsen@nlb.no
Kari Gjølstad Aas

Kari Gjølstad Aas

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 40
E-post:
kari.aas@nlb.no
Kari Kummeneje

Kari Kummeneje

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 48
Mobil:
99 59 89 28
E-post:
kari.kummeneje@nlb.no
Kari Rudjord

Kari Rudjord

Punktskrift og team kommunikasjon

Telefon:
22 06 88 36
E-post:
kari.rudjord@nlb.no
Kjersti Maagerø

Kjersti Maagerø

Team EPUB-produksjon

E-post:
kjersti.maagero@nlb.no
Kristin Fagerlid

Kristin Fagerlid

Team kommunikasjon

Telefon:
22 06 88 55
E-post:
kristin.fagerlid@nlb.no
Liv Kristin Saur

Liv Kristin Saur

OUP - Offentlig utvalg for punktskrift

Telefon:
22 06 88 71
E-post:
liv.kristin@nlb.no
Liv Steen

Liv Steen

Team innlesing

E-post:
liv.steen@nlb.no
Mari Myksvoll

Mari Myksvoll

Talesyntese og punktskrift

Telefon:
22 06 88 70
E-post:
mari.myksvoll@nlb.no
Merete Carlsen

Merete Carlsen

Team kommunikasjon

Mobil:
97 50 80 82
E-post:
merete.carlsen@nlb.no
Rune Rismo

Rune Rismo

Team utvikling

E-post:
rune.rismo@nlb.no
Suvada Ruvic

Suvada Ruvic

Team lydproduksjon

E-post:
suvada.ruvic@nlb.no
Synne Lindøe

Synne Lindøe

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 17
E-post:
synne.lindoe@nlb.no
Therese Gulli Solbjørg

Therese Gulli Solbjørg

Team bibliotek

Telefon:
22 06 88 23
E-post:
therese.solbjorg@nlb.no
Thomas Tsigaridas

Thomas Tsigaridas

Team EPUB-produksjon

Telefon:
22 06 88 34
E-post:
thomas.tsigaridas@nlb.no
Trude Eker

Trude Eker

Team innlesing

Telefon:
22 06 88 43
Mobil:
97 02 21 55
E-post:
trude.eker@nlb.no
Truls Westlie

Truls Westlie

Team lydproduksjon

Telefon:
22 06 88 50
E-post:
truls.westlie@nlb.no
Vemund Bergland

Vemund Bergland

Økonomi

Mobil:
959 25 931
E-post:
vemund.bergland@nlb.no
Vivian Hansen

Vivian Hansen

Teamleder team kommunikasjon

E-post:
vivian.hansen@nlb.no
Øyvind Engh

Øyvind Engh

Direktør

Mobil:
92 05 06 89
E-post:
oyvind.engh@nlb.no